info@teverler.org

(0212) 225 31 13

TEVERLER kURUMSAL

image

HAKKIMIZDA

TEVERLER Sanayide bir asrı aşkın süredir (1910 yılından bu zamana) İnşaat ve Ağaç sektöründe faaliyet gösteren köklü bir aile şirketidir. Bu sektörlerdeki başarılarını 1990 Yılından itibaren üçüncü nesil olarak Tekstil Sektörüyle taçlandırmıştır. Ülkemizin yanı sıra bir çok dünya markasına koleksiyon tasarımı hazırlayan, üretim desteği veren ve ihracat yapan TEVERLER Son 15 yıldan beri bu tecrübe birikim ile OFF, EGOS VE SOUND PROJECT gibi kendi markalarıyla iç ve dış pazarlara üretim yapmaktadır. Üretimimizin %75'i Örme %25'i Dokuma kumaştan tshirt, sweatshirt, gömlek, mont tarzı ürünler teşkil etmektedir. 3000 m2lik bir alanda Tasarım, Yönetim, Planlama, Kesim, Dikim, Ütü Paket ve Kalite Kontrol birimleriyle hizmet vermekteyiz. Pazardaki rekabette firmamıza üstünlük sağlayan prensiplerimiz iyi kalite, uygun fiyat, zamanında sevkiyat ve kaliteli hizmetdir.

VİZYONUMUZ

Pazarın talep ve beklentilerini tespit ederek, insan kaynağı ve teknoloji ile sürekli desteklenen, kaliteli hizmet yaklaşımları ve uygulamaları geliştirmek, Koşulsuz müşteri memnuniyeti politikası ile, faaliyet gösterdiği her sektörü geliştirecek ve ülke ekonomisine fayda sağlayacak başarılı projelere imza atmak, Çalışanlarımızla ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişimini sürekli kılmak, desteklemek ve değisimi yönlendirmek,Sosyal sorumluluk bilinci içinde çevreye ve topluma fayda sağlayarak bu bilinci, yaygınlaştırak,Ülkemizde ve dünyada doğal kaynakların akılcı kullanımını sağlama konusunda örnek teşkil etmek,Gerçeklestirdigi üretim ve ticari faatliyetlerin bütününe kurumsal yönetimin ve etik değerlerin örnek uygulayıcılarından biri olmak.

MİSYONUMUZ

Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemiştir. " Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli " demektir. İlkesiyle Teverler Tekstil kaliteyi her zaman kendine bir görev edinmiştir. Bu görevi yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayan firmamız çalışanları, firmalarını iç ve dış sektörde hatırı sayılır bir yere getirmiştir. Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir TEVERLER Tekstil için çalışmaktayız. Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak, her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmaktayız. Şartlar ne kadar zor olursa olsun biz her zaman en iyisi için çalışacağız ve en iyisini yapacağız.